Aitäh! Tasuta asju pole olemas. Keegi teeb tööd, kusagil on serverid, peetakse registreid – kõik see nõuab raha. Seda, et miski asi, mis nõuab tööd ja materiaalseid vahendeid, võiks olla kõigi jaoks päris tasuta, ma võimalikuks ei pea. Iseküsimus on, kas maksab riik, kasutades selleks siis loomulikult maksumaksjate raha, või maksab iga isik ise. Ma arvan, et iga isiku oma vastutus, ka rahaline vastutus, on enam põhjendatud kui see, et riik kõigi võimalike domeenide registreerimise kinni maksab. See on ka rahvusvaheline praktika. Kuid nagu ma juba enne vastates olen öelnud, on minu meelest ka see tasu, mida küsitakse ühe domeeni registreerimise eest, teiste riikidega võrreldes liiga kõrge. Jah, seda seletatakse sellega, et registris on liiga vähe domeene registreeritud, aga üldkulud on suuresti seotud töökohtadega, riistvaraga, mis ei sõltu nii palju domeenide arvust, sellest, kui palju neid parasjagu registreeritud on, et kui domeene tuleb rohkem, siis tasud alanevad. Ma ise usun, et kui registreerimise tehniline töö on tehtud, siis domeeni registris hoidmine ju erilist kulu ei nõua ehk kulud peaksid oluliselt vähenema. Aga veel kord: kui on tekkinud pinged, siis neid saab lahendada ainult avalikustamise teel. Kulud tuleb avalikuks teha, et kõik internetikasutajad, need, kes endale domeene registreerivad, saaksid veenduda, et nende käest pole ühtegi senti põhjendamatult sisse kasseeritud. Siis lahenevad ka pinged.