Te rääkisite pikalt ajaloost, aga päris täpselt nii see ei olnud. Mis puutub eelnõusse, mille kohta te väitsite, et ministeerium on seda varjanud, siis 15. septembril, kui meil toimus ümarlaud, oli sellest eelnõust väga selgelt juttu. See, et meil on eelnõu projekt, mis võiks valitsusse minna, põhimõtteliselt välja töötatud, sai seal laua taga selgelt välja öeldud. Nii et tulla mõni aeg hiljem välja väitega, et ministeerium on midagi varjanud ja salaja esitanud, teinud mingisuguse paberi ja selle kõigile teadmata Vabariigi Valitsusele esitanud, on alusetu.
Mis puutub kaasamisse, siis ei ole kellelgi vaja olnud mingisugustest kummalistest allikatest kindlaks teha, et ministeeriumil säärane kava on. Juba suvel avaldasime sellekohased pressiteated ja oleme neid ka hiljem kogu aeg avaldanud, sedamööda, kuidas asjad on arenenud. Nagu ma ütlesin, selliseid koosolekuid on peetud ja eelnõu selgitatud. Teisest küljest, kui aus olla, siis tegemist on Keskkonnaministeeriumi haldusalas administratiivsete ümberkorraldustega. Minu küsimus on, kui laial pinnal peaks administratiivseid ümberkorraldusi ühe või teise ministeeriumi haldusalas arutama. Kui suured need koosolekud peaks olema ja kui laia ringi peaks kaasama selleks, et administratiivseid muudatusi teha? See on minu küsimus.