Lugupeetud minister! Ma tahan minna edasi sealt, millest Marek Strandberg alustas ja millega teie jätkasite. Ma arvan, et kunsti, hariduse, spordi ja niisuguste traditsiooniliste mittetulundusühingutega ei ole probleeme, nendel on oma valdkonnad, oma fondid, kust nad toetust saavad. Meie hulgas on erinevaid mõttelaade. Üks mõttelaad on see, et kodanikuühiskonda tuleks nagu kodustada ja taltsutada ning võib-olla see 20 miljonit aitab seda teha. On teisi, kes arvavad, et kodanikuühiskond võiks olla oluline, kuidas öelda, oponent võib-olla isegi kohalikule omavalitsusele, kes näiteks ei taha eriti seaduse rööbastel püsida, ja aitaks seda kohalikku omavalitsust tagasi seaduskuulekuse juurde tuua. Kas te sellist nišši ka näete, et tekiks mõni kodanikuühendus, kes hakkaks kodanike huve kaitsma näiteks kohaliku omavalitsuse vastu?